DESIGN

Designové služby

Máte rádi svůj vůz a chtěli byste ho dostat zpět do maximální formy? Koupili jste zánovní vozidlo a rádi byste jezdili jako v novém? Potřebujete odstranit škrábance nebo provést hloubkové čištění interiéru?


Svěřte nám Váš vůz do péče a těšte se na výsledek! Díky maximální péči našich techniků a použití nejnovějších postupů a moderních technologií vzbuzují vozidla našich klientů oprávněně zájem a respekt. 
 

Chcete se objednat?

 
tel.: +420 776 444 000
mail: servis@car-design.cz
 

Renovace autolaku

Renovace laků to je naše. Patříme ke špičce v oboru, naši zaměstnanci mají s renovací laků dlouholeté zkušenosti. Při větších poškozeních spolupracujeme s renomovanými karosáři a lakýrníky.

Renovace světel

Kvalitní svícení je základem bezpečné a pohodlné jízdy. Renovace světel u nás standardně trvá hodinu a světla nemusí být demontována z automobilu.
Renovace světlometů je často nezbytná před provedením STK, kdy špatná svítivost může být jedním z důvodů, proč Vám nebude STK prodloužena. 
 

Čištění interiéru

Na čistotu interiérů klademe velký důraz. Stejně jako doma máme rádi pořádek i v autě. 
Postaráme se o Váš vůz s maximální péčí. Používáme kvalitní a moderní přípravky, máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a dokážeme téměř zázraky. Přesvědčte se sami.  

Designové, tuningové a speciální úpravy

Vycházíme vstříc našim klientům - motoristickým nadšencům a nabízíme úpravy motorů, chipování, snižování spotřeby, úpravy podvozků, brzdových soustav, výfuků a celkového stylingu až po náročné ozvučení vozu. Spolupracujeme s významnými dodavateli komponentů a tunningových doplňků.